O nas

Have a Nice Day / Pokaż się z dobrej strony

Have a Nice Day to marka w ramach której zajmuję się kompleksową realizacją serwisów i stron internetowych, programowaniem aplikacji internetowych, pozycjonowaniem stron, promocją marki w internecie oraz innymi usługami na potrzeby internetu.

Początkowo usługi świadczone były na terenie miasta Reda oraz Wejherowo. Obecnie realizujemy usługi dla klientów z całej Polski.

Have a Nice Day to ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu skutecznych i pozwalających osiągnąć wymierne korzyści biznesowe firmowych i prywatnych stron internetowych.

Każdy projekt tworzony jest na miarę Twoich potrzeb, celów i oczekiwań Twoich klientów. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie uruchomienia produkcyjnego Twojej strony: certyfikaty SSL, hosting, pozycjonowanie, konfigurację poczty, doradztwo internetowe, projektowanie, edycję i obróbkę obrazów. Zapewniamy pomoc techniczną, serwis i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Gwarantujemy wykonanie strony www na najwyższym poziomie, zgodnie z normami W3C i najnowszymi trendami. Nasze strony są przyjazne wyszukiwarkom internetowym, dzięki czemu są one szybko i trafnie indeksowane przez roboty internetowe.

Projektujemy interaktywne serwisy www, sklepy internetowe, systemy zarządzania treścią CMS, a także aplikacje dedykowane. Tworzymy nowoczesne i przyjazdne na wyszukiwarek serwisy www, które dzięki atrakcyjnej szacie graficznej oraz ergonomii w prezentacji treści, skutecznie pracują na sukces naszych Klientów.

Poznaj nas


Daniel Częstki

Jest webdeveloperem oraz webmasterem od ponad 8 lat. Programowaniem zainteresował się mając 14 lat. Możliwość napisania kodu, który wykona komputer była dla niego na tyle fascynująca iż postanowił rozwijać się w tym kierunku. Z czasem skoncentrował się na tworzeniu i programowaniu na potrzeby internetu.